Sağlık Olsun

Sarı Maske Göz Altı Şişkinlik ve Koyuluklardan Kurtulun ! Değişime İnanamayacaksınız

09.04.2020
8.856
Sarı Maske Göz Altı Şişkinlik ve Koyuluklardan Kurtulun ! Değişime İnanamayacaksınız

Binlerce yıldır Çin ve Hindistan’da bitkisel tedavide yerinin sarsılmaz olmasına neden olan güçlü özelliklere sahiptir. Yaşlanma karşıtı, antioksidan ve iltihap giderici özellikleri onu yemeklerimizin baş tacı yapmamız için yeter de artar bile!

Yemeklerimize koyarak lifli yapısı, mineral ve vitamin bakımından zengin oluşu sayesinde vücut sağlığımızı korumada kullandığımız zerdeçalı cildimizde de kullanabiliriz. Cildinizi canlandırmak, rahatlatmak, hafifletmek ve kan dolaşımını hızlandırarak göz altı torbalarını yok etmek için kullanacağınız bir karışımın tarifini vereceğiz şimdi sizlere.

Zerdeçal Maskesi

Zerdeçal Maskesi

SARI ZERDEÇAL MASKESİ

Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı karbonat
  • Yarım çay kaşığı zerdeçal
  • Birkaç damla limon suyu
  • Karışımı yapıştırmaya yetecek kadar, az miktarda taze sıkılmış ananas suyu
OKU  EVDEKİ MALZEMELER İLE KARARMIŞ KOLTUK ALTI SORUNUNA KESİN ÇÖZÜM !

Zerdeçal Maskesi Yapılışı

Malzemeleri bir kapta macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Cildinizin hassaslığına göre limon suyunu koymayabilirsiniz. Zerdeçalı marketlerden paketli almak yerine aktarlardan istediğiniz miktarlarda ve daha kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. İyice yumuşak ve yapışkan hale gelen maske macununuzu sürmeden önce yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayıp kurulayın. Ardından maskenizi nazikçe göz altlarınıza sürün ve bir 15 dakika kadar bekletin. Sürerken gözünüze gelmemesine dikkat edin. 15 dakika sonra maskenizi temizlemek için yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Ardından da soğuk suyla yine tüm yüzünüzü yıkayın. Nemlendirici bir yağ ya da krem sürerek işleminizi tamamlayın. Sürekli kullanımda sonuçlara şaşıracaksınız! Göz altı torbalarınız yok olana kadar hemen her gün bu maskeyi kullanabilirsiniz.