Sağlık Olsun

MİDE ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTİN ! 3 GÜNDE 5 KİLO ATIK KAYBEDİN

09.04.2020
269.434
MİDE ÇEVRESİNDEKİ YAĞLARI ERİTİN ! 3 GÜNDE 5 KİLO ATIK KAYBEDİN

Günümüzde kilo vermek için bir sürü yöntem uygulanıyor. Bu yöntemleri uygulamadan önce bilinmesi gereken en önemli nokta vücudumuzu kilolu gösteren etkenin fazla yağlar olmasıdır. Vücudun yağ ve kas oranları alındıktan sonra fazla yağların yakılması sadece zayıf görünmek için değil aynı zamanda sağlıklı bir bedene sahip olmak içinde önemlidir. Çünkü fazla yağlar kalp rahatsızlığı, nefes darlığı ve karaciğer hastalıkları gibi bir çok hastalığı beraberinde getirir.

Fazla yağlardan kurutulmak için sadece şişman olmanız gerekmez. Sağlığınız için özellikle beliniz etrafında oluşan yağlardan kurtulmak nedereyse zorunlu hale gelmesi lazımdır. Bunu yaparkende sizi zorlayan diyetlere başvurmamanız gerekir. Yağ yakmanın en temel yolu günlük aldığınız kaloriyi bir yere yazarak zaman içersinde bunu azaltmaktır. Bunun yanında size bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmanız için bir karışım sunacağız.

Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

Malzemeler:
60 gr maydonoz
230 ml su
1 limon

Tarif: Limonun suyunu sıkın daha sonra yıkadığınız maydonozları doğarayarak limon suyunun içerisine koyun. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı derin bir kabın içerisine koyun ve üzerine su ekleyin.

Kullanımı: İlk beş gün sabahları aç karnına hazırladığınız karışımın tamamını için. Ardından bir 10 günlük mola verin. Bu süre zarfında metebolizmanız hızlanacağı için olabildiğince kendinizi rahat hissedebilceğiniz yerlerde içmeye dikkat edin. Bu karışım sayesinde istenmeyen ve sağlıklı olmayan fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve minarel seviyesinide dengede tutmuş olacaksınız. Maydonoz sindirim sistemini rahatlattığı ve temizlediği için sürekli sıvı atmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle sizi rahatsız eden şişkinlik hissinden tamamen kurtulacaksınız.

Tavsiye: Aşırı kilolarından rahatsız olup 3 günde 5 kilodan fazlasını vermek isteyenler. Karışıma 1 çay kaşığı himalaya tuzu ve 1 adet kabuk tarçın ekleyerek hazırlayabilirler.

OKU  DENEMEYEN KALMASIN ! TARÇINLI SU İLE HAFTADA 5 KİLO !