Sağlık Olsun

SADECE 5 DAKİKADA DAHA GENÇ GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK YÜZ GERDİRİCİ MASKE

09.04.2020
4.986
SADECE 5 DAKİKADA DAHA GENÇ GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK YÜZ GERDİRİCİ MASKE

Her ne kadar kulağa biraz tuhaf gelse bile eğer kırışıklıklardan kaçınmak istiyorsanız, gülümsemekten vazgeçmeniz gerekmektedir. Ancak sizler için daha iyi bir çözümümüz var: artık duygularınızı baskılamaya gerek duymayacaksınız çünkü kırışıklıkların oluşmasını engelleyecek ve mevcut olanları da silip, süpürecek doğal bir çözüm var.

Aslında doğal kozmetik tedaviler geleneksel ürünlere kıyasla çok daha iyidir. Bu harika gerdirici özelliklere sahip ve dikkate değer yüz maskesini denemenizi öneriyoruz. Kırışıkların oluşumunu engellediği gibi mevcut olanları da adeta bir silgi gibi silip, atacaktır.

Hemen aşağıda kırışıklık karşıtı ev yapımı yüz maskesinin tarifini bulabilirsiniz. Yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için deneyebileceğiniz en etkili doğal çözümlerden biri olduğuna emin olabilirsiniz.

Bu doğal malzemelerin mükemmel kombinasyonu kendini bırakmış cildinizi gerecek, besleyecek ve ihtiyacı olan nemi karşılayacak ve aynı zamanda size genç ve sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır. Bu tarifi hazırlamak oldukça kolay ancak en iyi yanı ise kozmetik ürünlere kıyasla çok ucuzdur.

Bu tedaviyi uyguladıktan sonra yüzünüz size minnettar olacak.

Malzemeler

  • 1 yumurta akı (orta boy yumurtanın)
  • Yarım çay kaşığı limon suyu

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak yumurtanın akını, sarısından ayırın. Daha sonra yumurtanın akını bir kabın içerisine alın ve köpürene kadar karıştırmaya devam edin. Ardından limon suyunu ekleyin. Güzel ve homojen bir karışım elde edene kadar birkaç dakika daha karıştırmaya devam edin.

OKU  Karın bölgesindeki cilt çatlaklarından ve çatlaklardan kurtulabilirsiniz!

Nasıl Kullanılır?

İlk yapmanız gereken yüzünüzü iyice temizlemektir. Aynı zamanda boynunuzu da temizlemeyi unutmayın.

Daha sonra parmak uçlarınızın da yardımıyla karışımı alın ve nazik ve dairesel hareketler ile maskeyi uygulamaya başlatın. Bir süre sonra maske kendiliğinden kurumaya başlayacaktır.

Maske kuruduktan sonra 5-10 dakika kadar bekleyin ve da sonra tercihinize bağlı olarak ılık veya soğuk su kullanarak maskeyi çıkartın. Bu uygulamadan sonra yüzünüze nemlendirici uygulayın.

En iyi sonuçları elde etmek için bu maskeyi haftada 3 veya 4 sefer uygulamanızı öneriyoruz.

Eğer genç görünmek istiyorsanız, rahatlamalı ve sizi strese sokan her şeyden kaçınmalısınız. Etrafınızda sadece olumlu enerjisi olan insanları barındırmalı ve asla gülmekten kaçınmamalısınız. Sağlıklı beslenin ve bunun için taze ve organik gıdalar tüketin ve bol miktarda da su için. Uyku da önemlidir, bu yüzden her gece ara vermeden en az 7-8 saat uyumaya çalışın.