Sağlık Olsun

Hayatınıza Katacağınız Bu 7 Detay Sizi Daha Çekici Gösterecek

09.04.2020
6.822
Hayatınıza Katacağınız Bu 7 Detay Sizi Daha Çekici Gösterecek

Gün içinde ne kadar çekici olabilirsiniz? Çekici ve seksi görünmek için basit yöntemler uygulayabilirsiniz. Seksi ve çekici olmak deyince akla mini etekler, dekolteli kıyafetler gelir hemen. Tam tersine uzun uğraşlar gerektirmeyen ufak, farklı detaylarla da bunu başarabilirsiniz. Kadınlar üzerinde uygulandığında hoş duran, erkeklerin ilgisini çeken 7 basit öneri.

1. Büyük Çerçeveli Güneş Gözlükleri

Özellikle de günümüzde yaz-kış farketmeksizin güneş gözlüğü kullanmak oldukça revaçta. Gözlük talmaktan hoşlanıyorsanız ve bu yöntemi uygulayacaksınız, seçimlerinizi büyük çerçeveli güneş gözlüklerinden yana yapın. Hem moda, hem de büyük çerçevelerin arkasındaki gizemli gözler merak konusu olacaktır. Yüzünüze uygun olmasına ve yakıştığına emin olmalısınız.

2. Kırmızı Ruj

Açık renk rujlar ve parlatıcılar her ne kadar moda olsa da, kırmızının çekiciliği ve vazgeçilmez etkisi büyüktür. Kırmızı ruj kullanmaya karar verdiğinizde seçimleriniz mat kırmızı rujlardan yana olmalı. Çok hafif makyaj yapmış olsanız dahi sürdüğünüz kırmızı rujla yeterince çekici ve etkileyici görünebilirsiniz. Bir kadını en seksi gösteren unsurlardan biridir.

3. Sıradan Olanı Sıradışı Yapın

Dikkat çekmeyi seven bir yapınız var ise bu seçenek tam size göre. Günlük kıyafetlerinizi daha ilginç hale getirebilirsiniz. Durumu fazla abartarak çekici olayım derken itici olmak ta var işin ucunda, aman dikkat! Burda tüm iş sizin yaratıcı gücünüze kalmış. Mesela eşinizin, sevgilinizin veya babanızın uygun olan gömleklerinden birini kot pantolon üzerine düğmeleri açık şekilde giyebilirsiniz.

4. Büyük Gösterişli Küpeler

Kıyafetleriniz yeteri kadar dikkat çekici değil ise, aksesurlarınızla farklılık yaratabilirsiniz. Gösterişli olan herşey daha fazla dikkat çeker. Bu nedenle küpeleriniz de büyük ve gösterişli olmalı. Fakat söyle bir ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Büyük ve gösterişli küpeler taktığınızda saçlarınızı mutlaka tolayın ve makyajınız hafif olsun.

OKU  En Az 10 Yaş Gençleştirme Garantili Yaş Maya Maskesi

5. Dantelin Seksiliği

Seksi olmak deyince akla mini etekler, derin dekolteler gelir. Seksilik her zaman bacakları göstermek ve gögüsleri açmak demek değildir. Kıyafetinizde ufak dantel detaylarına yer vererek, hem seksi hem de daha gizemli olabilirsiniz. Unutmayın şeytan ayrıntıda gizlidir!

6. Saç Şekliniz

Erkeklerin hoşuna giden bir diğer ayrıntı ise, kadınların saçlarını herhangi bir kalemle alelade şekilde toplamalarıdır. Bu tarzı, spor ve salaş giyindiğiniz günlerde uygulayabileceğiniz gibi, ofis ve çalışma ortamlarında da uygulayabilirsiniz.

7. Kalçalar ve Sırt

Şeytan ayrıntıda gizlidir demiştik ya. Bu durum da onlardan biri. Hiç beklenmedik tarzda bir seksilik bu. Giydiğiniz elbise önden düz görünüyor olsa da, kalçaya kadar inen sırt dekoltesiyle hiç beklenmedik bir görünüme ve çekiciliğe kavuşabilirsiniz. Çok açık olmasından yana değilseniz, dekolte bölümünd dantel kullanabilirsiniz. Bu dekolt ile bir taşla iki kuş vurarak kalçalarınızı da ön plana çıkarmış olursunuz.