Sağlık Olsun

Göbek Bölgesini Eriten ve Beldeki Yağları Yakan Sağlıklı ve Faydalı Bir Kür

25.03.2020
14.989
Göbek Bölgesini Eriten ve Beldeki Yağları Yakan Sağlıklı ve Faydalı Bir Kür

Tamamen doğal ve sağlıklı bir tedavi olan bu lahana, limon ve maydanoz rejimi, tüm dünyada mucizevi sonuçlar veren çok etkili bir zayıflama rejimidir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu özellikle selülite karşı tavsiye ve mücadele veriyor.

Bu çareyi evinizde basit ve doğal bir şekilde hazırlamanız mümkün.

malzemeler

  • 2 lahana yaprağı
  • 1 demet maydanoz (15-16 adet)
  • 1 tatlı kaşığı limon
  • Yarım litre su

Hazırlanışı

Önce yarım litre su boş bir tencereye konur ve ocakta kaynamaya bırakılır. Kaynama belirtisi olduğunda ve kaynamaya başladığında tavaya 2 baş lahana eklenir ve ağzı kapalı olarak 3 dakika kaynatılır.

3 dakika kaynattıktan sonra tencerenin kapağı açılır ve 16-17 adet taze maydanoz (saplı) atılır.

Maydanozu ilave ettikten sonra 3 dakika kapalı kalır ve pişirmeye devam eder. 6 dakika sonra pişirmenin durması ve ısınması zaman alacaktır.

Isıtıldıktan sonra karışımı süzün ve 1 tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyunu ekleyin. Limon eklenmesinin sebebi lahana kürde olduğu için oluşacak gazı önlemektir.

Nasıl kullanılır?

Rejimi günün herhangi bir saatinde aç karnına alabilirsiniz. 15 gün düzenli olarak hazırladığımız bu karışımı uygulayın. 15 günlük kullanımdan sonra 5 gün ara verin. Bu arada kürü 15 gün boyunca tekrar kullanın.

Hazırladığımız bu şifa, olası gastrit ve ülser sorunlarına karşı da koruma sağlar. Lahana, limon ve maydanoz, yağ yakarken kilo vermenize yardımcı olur.

Zararları var mı?

Hazırlanan şifanın çok fazla zararı var. Tiroid bezleri yavaş çalışan insanlar içindir. Tiroid bezleri lahana ile daha az çalışır.

Yani sorun olabilir. Böyle bir sorununuz varsa bu ilacı kullanmayınız. Tiroid bezleriniz herhangi bir sorun yaşamıyor ve hızlı çalışıyor ve işini yapıyor ise bu problemle karşılaşmayacaksınız.

OKU  Metabolizma Hızınızı Arttıran Yağ Yakan Kür İle 2 Haftada 5 Kilo Verin
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.