Sağlık Olsun

Erkeklerin Evlenecekleri Kadınlarda Aradıkları Özellikler

09.04.2020
2.561
Erkeklerin Evlenecekleri Kadınlarda Aradıkları Özellikler

Kadınlar için çoğu zaman karşısındaki kişiye aşık olmak, onunla bir ömür geçirmek istemesi için yeterli bir neden olurken, erkekler için durum biraz farklı…

Erkekler evlenecekleri kadınlarda bir takım özellikler arıyor ve bu özelliklere sahip olmadığını düşündüğü kadınlarda ciddi bir ilişkiye bile başlamayı pek istemiyorlar. Eğer sizde karşınızdaki erkeği etkileyip, bir an önce evlilik yolunda yürümek istiyorsanız, bu özelliklere bakarak biraz kopya çekmenin kimseye bir zararı olmaz…

İşte erkeklerin evlenecekleri kadında aradığı özellikler:

Baskı Yapmayan Kadın

Eğer sevgilinizi gün içinde defalarca arıyor ya da geleceğe dair planlar yapması için onu zorluyorsanız, evliliğe dair pek umut yok demektir. Erkekler evlendikleri zaman baskı altına gireceklerini düşünür ve bu yüzden evlilikten korkarlar. Sizin ilişki esnasında baskı yapmanız, onun bu korkularında haklı olduğunu, evlenince çok daha fazla baskıya maruz kalacağını düşündürürsünüz.

Dış Görünüş

Erkekler, kadınlarda ilk olarak dış görünüşe bakar. Bakımlı ve çekici kadın onlar için her zaman ilk sırada olacaktır. Uzun soluklu bir ilişkiniz varsa, yılların hatırına güvenip, doğal olmak adına bakımsız görünmemelisiniz. Erkekler kadınların evlendiklerinde kendilerini bıraktıklarını düşünürler. Eğer siz daha ilişki aşamasında sürekli pijamalarla, dağınık saçlarla oturuyorsanız, erkekler direkt olarak evlendiğiniz zaman bu durumun daha üst boyutlara ulaşacağını düşünürler. Yani giyiminize, saçınıza, makyajınıza her zaman özen gösterin.

OKU  Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği 8 Şey

Sevgilisi Olun

İlişkilerde kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri, erkek arkadaşının sevgilisi yerine, annesi olmaya çalışmasıdır. Unutmayın o yanında annesini değil, sizi istiyor. Anaç yapınız yerine dozunda olacak şekilde dişiliğinizi ön plana çıkarın.

Kaçan Kovalanır

Aşırıya kaçılmadığı takdirde her zaman işe yarayan bir taktir. Geleceğe dair planlarınızla ilgili ilk adımı siz atmayın, siz sevgilinize pas verin, bırakın golü o atsın. Unutmayın ki kaçan kovalanır, kesinlikle tamamen ona ait olduğunuzu, onsuz yaşayamayacağınızı hissettirmeyin.

İki Farklı Dünya

Evlenseniz bile ona iki farklı birey olduğunuzu, hayatlarınızı birleştirmenin yapışık ikiz gibi dolaşmak olmadığını ona anlatın. Erkekler ona bağımlı olmayan, kendi ayakları üzerinde durabilen, erkek arkadaşı dışında bir sosyal yaşantısı olan kadınlardan etkilenirler.

1. Erkekler ne kadar güçlü gözükselerde, her zaman ayakları üzerinde durabilen, güçlü bir kadınla beraber olmak isterler. Şartlar ne olursa olsun duruşunuzu bozmamalı ve olaylar karşısında soğuk kanlı davranmalısınız.

2. İçinizin güzelliği ne kadar önemliyse, dış görünümünüzde o kadar önemli. Erkekler hayatındaki kadının herzaman bakımlı olmasını bekler. Belki de siz kendinize baktıkça, erkekler kendilerini önemli hissediyorlardır, kim bilir.

3. Doğallık erkeklerin en önemli kriterlerindendir. Bakımlı olmak için illa ağır makyaj yapmak gerekli değildir., bunu unutmayın. Hafif makyaj her zaman tercihleri arasındadır.

4. Olduğunuz gibi misiniz, göründüğünüz gibi mi? Eğer ikisinden de biraz diyorsanız; maalesef erkekler çelişkiden hoşlanmıyor. Bir seçim yapmanız gerekiyor.

5. Sürekli şikayet eden kadınlardan olmayın. Rahatsız olduğunuz konularda sürekli şikayet etmek yerine çözüm odaklı olmalısınız.