Sağlık Olsun

DOĞUM TAŞINIZ KARAKTERİNİZ HAKKINDA İPUÇLARI VERİYOR !

01.04.2020
5.791
DOĞUM TAŞINIZ KARAKTERİNİZ HAKKINDA İPUÇLARI VERİYOR !

Kim olduğunuzu bilmek istiyorsanız, doğduğunuz ayı temsil eden taşı seçin ve hemen öğrenin!

OCAK: LAL TAŞ

TALEP – POZİTİF – İNAN

Hayatta her zaman zorluklarla karşılaşsanız da, güçlü bir iradeye sahip olduğunuz için asla yıkılmazsınız. Ne olursa olsun, çizdiğiniz yol kafanızın içinde net ve o yolda yürümek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Olumlu, olumsuz değil yaklaşımınız sizi her zaman bir adım öteye taşıyacaktır. Kendinize olan inancınız sayesinde başaramayacağınız bir durum yok.

ŞUBAT: AMETİS

CESUR – KARARLI – İYİ KALPLİ

İçinizdeki cesaret gerçekten kimsede değil. Başkalarının asla yapamayacağınızı söylediği şeyleri göz kırpmadan yapabilirsiniz. Bu cesaret sayesinde size saygılı davranılacak. Kararlılığınız sayesinde hayatınızda nahoş sürprizlere yer yok. Senin de yumuşak bir kalbin var. Size yapılan kötülüğü çabucak unutabilir ve size iyimserlikle yaklaşabilirsiniz.

MART: AKUAMARINE

GERÇEKÇİ – MERHAMETLİ – SEVGİ DOLU

Gerçeklere geri döndüğünüzde hayatı her zaman bu kadar parlak görmüyorsunuz. Bu nedenle, başa çıkamayacağınız hiçbir şey olmuyor. Merhametiniz sayesinde insanlara ikinci bir şans vermekte zorlanmıyorsunuz. Sevgi dolu ve şefkatli bir insan olduğunuzu bildikleri için, size asla yanlış yapmayacaklar.

NİSAN: ELMAS

DÜRÜST – UYSAL – BAĞLI

Asla yalan söylemek zorunda değilsin, her zaman senin için doğru olanı söylemek istiyorsun. Bu yüzden size güvenen birçok yakınınız var. Kendinizi iyi hissettiğinizde stres sizin için en kötü şeylerden biridir, sakin ve sakin bir yaşam tarzı tercih edersiniz. Aileniz veya sevdiklerinizle çok yüksek bir ilişkiniz var ve hayattaki en büyük korkunuz onları kaybetmemek.

MAYIS: ZÜMRÜT

HASAS – GÜVENİLİR – DÜZENLİ

Çiçek gibi narin ve narin bir yapınız var ve kimseyi incitmediğiniz için insanlardan da aynısını bekliyorsunuz. Bazı insanların hassasiyeti zayıf noktaları iken, sizin için tam tersi. Çevrenizde size güvenmeyen kimse yok. İsminizi söylediğinizde aklınıza gelen ilk şey ne kadar güvenilir olduğunuzdur. Bu yüzden hayatınızda çok güçlü ilişkiler kuruyorsunuz. Temiz ve düzenli sayfanız sayesinde başarı sizin için kolaydır. Zorluklarla karşılaşsanız bile bu zorluklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

OKU  Ev Yapımı Formülle Halılarınız İlk Günkü Gibi Olacak

HAZİRAN: İNCİ

ÖZENLİ – SABIRLI – AZİMLİ

Günlük hayatınızdaki en küçük detaylara dikkat etmeyi seviyorsunuz. Bir şeyle ilgilenmek, sizi iyi hissettiren şeylerden biriydi. Karşılaşacağınız engebeli yollar sizin için zor olsa da, sabırla o yolun sonuna tırmanmayı bekleyin ve elinizden gelenin en iyisini yapın. Hastanız ve kararlı karakteriniz sayesinde doğru yolu bulmanız sizin için zor bir iş değil.

TEMMUZ: YAKUT

ÖZGÜVENLİ – ÇALIŞKAN – SEVECEN

Güveniniz sayesinde üstesinden gelinemeyecek durumların üstesinden gelebilirsiniz. Senin için bir esinti olacak. Tabii ki, sıkı çalışmaya çok şey katar. Size emanet edilen bir projeyi veya ödevi kesintisiz olarak tamamlamanız önemlidir. O kadar sevimli bir karaktere sahipsin ki, yüksek düzeyde şefkatin var. Bu nedenle çevrenizdeki insanlar sizden vazgeçemez

AĞUSTOS: PERIDOT

ZEKİ – DUYGUSAL – HAYALPEREST

Zekanız sayesinde hayatınızın her aşamasında başarılı oldunuz. Bu başarılar asla küçük başarılar olmadı. Çoğu insanın yapamayacağı şeyleri çözdün. Duygusal hale getirin, bir adım geri atsanız bile, her zaman kapatabilirsiniz. Duygusallık en masum yanınızdı. Hayalperest olmak başkalarını rahatsız edebilir ama öyle kalın. Hayalleriniz sayesinde yenilikçi ve zeki bir karaktere sahipsiniz.

EYLÜL: SAFİR

SAYGILI – HOŞGÖRÜLÜ – DAKİK

Başkalarına olan saygınızı göz ardı etmemek imkansızdır. Senin için saçma bir fikri olsa bile ona saygılı davranacağını biliyorsun. Kavga etmek senin işin değil çünkü kimsenin sahip olmadığı bir toleransın var. Bu yüzden çevrenizdeki insanlarla her zaman iyisiniz. Çoğu insan beklemeyi sevmez, ancak dakikliğinizle hatırlanacaksınız. Bu yüzden insanlar sizi bekletmiyor ve hayatınızda olacak şeylerin çoğunu beklemeden ve beklemeden yapmayı tercih ediyorsunuz.

EKİM: OPAL

NEŞELİ – AÇIK SÖZLÜ – YARATICI

Üzülmek senin işin değil, etrafındaki insanların hayatlarını neşelendirirken kendi hayatını neşelendiriyorsun. Dürüstlüğünüz bazen çevrenizdeki insanları sevmez, ancak sizi siz yapan niteliklerden biridir. Boş söz ve yalanlardan hoşlanmazsın. Sıradanlık dendiğinde akla gelen son kişi sensin. Her fikir sizin için benzersiz ve başarılı. Yaratıcılığınızı hayatınızın her evresine yayıyorsunuz.

OKU  Zarar Vermeden Karıncaları Evden Kovabilmeniz İçin 5 Ucuz Ve Doğal Yöntem

KASIM: TOPAZ

ŞEFKATLİ – KARARSIZ – ŞANSLI

Şefkatli bir doğaya sahip olmak bazen hayatınızı zorlar, ancak sizi vazgeçilmez kılan bir özelliktir. Olaylar karşısında çok çabuk karar veremezsiniz, sık sık gidip yaşarsınız. İlginç olan, bu kararsızlığa rağmen, her zaman doğru kararları vermenizdir. Bunun bir başka nedeni de şanslı bir kişiliğin olması.

ARALIK: FIRUZE

SİNİRLİ – YETENEKLİ – TATLI DİLLİ

Zaman zaman deneyimleriniz zordur ve sakinliğinizi kaybedebilirsiniz. Yani sinirli bir doğanız var ama bu sinir kimseyi incitmiyor. Yeteneğin sayesinde, elini ne atarsan at, başarırsın. Çalışmanız sadece güzel olarak tanımlanmıyor. Konuşamayacağın kimse yok, tatlı dilin, sorduğun zaman tüm olayları atlatmana gerçekten yardımcı oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.