Sağlık Olsun

1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

25.03.2020
6.367
1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

Malesef kilo vermek için sağlıklı olmayan yöntemlere başvuranlar olabiliyor. Ama doğada bulunan birçok bitki ve meyve kilo vermenize yardımcı olabilir. Size verecek olduğumuz doğal yöntemlerle 1 ayda 10 kilo rahat bir şekilde verebileceksiniz. Sağlığınıza zararlı olan ilaçları ve yöntemleri bıracaksınız. Sizler için hazırlanan bu tarifte aynı zamanda günlük almanız gereken vitaminlerde yer alıyor.

Malzemeler

  • 1 Yemek Kaşığı Doğal Meyve Suyu
  • Yarım Bardak Su
  • 1 Bardak Lİmon Su
  • 1 Çay Kaşığı Chia Tohumu

Hazırlanışı

  • Chia tohumlarını yarım bardak suya ilave edin yaklaşık 1 saat boyunca tohumların şişmesini bekleyin.
  • Doğal meyve suyunu ve Limon suyunu beklettiğiniz karşımın içerine ilave ederek mikserde karıştırın.

Kullanımı

Etkili bir geri dönüş almak istiyorsanız her sabah aç karnına tüketin. 1 ay düzenli olarak tüketirseniz elde ettiğiniz sonuç sizi çok şaşırtacak.

OKU  ÜST BACAK İNCELTMEK MEĞER BU KADAR KOLAYMIŞ !

Faydaları

Chia tohumu içerisinde çok fazla lif barındırır. Bu lifler sizi tok tutar ve besler. Limon başlı başına bir C vitamini deposudur ve yağ yakma özelliğine sahiptir. Hazırladığınız karışımın içerisinde yer alan limon suyu sayesinde hem yağlarınızı yakacaksınız hemde günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Bu karışımın en iyi şekilde etki etmesi için 1 ay boyunca düzenli olarak tüketilmelidir. 1 ayın sonunda elde ettiğiniz sonuç sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.