Sağlık Olsun

ZENCEFİLLİ STREÇ BAND İLE KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLARI 1 GECEDE YAKIN !

09.04.2020
148.385
ZENCEFİLLİ STREÇ BAND İLE KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLARI 1 GECEDE YAKIN !

Bu yazıda, zencefil sargısı yapmayı ve bir gecede göbek yağını yakmayı öğreneceksiniz. Kilo verme sürecinin son derece zor olabileceğini hepimiz biliyoruz. Muhtemelen, bunun en önemli nedeni, hepimizin yiyecekler aşırı sevmesidir.

Muhtemelen farklı diyet planları, spor salonu, koşu vb. Denediniz. Fakat, sağlıklı yemiyorsanız ve bol miktarda su içmiyoranız, zaten kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuzdur. Neyse ki size zencefil  içeren basit bir hüner göstereceğiz ve kilo kaybı sürecini hızlandırmanıza ve kilo vermek için çok daha hızlı, özellikle karın bölgesi çevresindeki inatçı yağ dokusunda yardımcı olacaktır.

Bu ev yapımı basit yöntemle adımları dikkatlice uygulayın.

Not: Karın bölgesi çevresindeki yağ yakmak vücudun en zor kısmıdır ve tabii ki – bu basit ama son derece etkili numarayı deneyin. Dediğimiz gibi, bu zencefil sıkıştır yöntemi çok basit ve yapmak kolaydır. Basit adımları izlemeniz yeterlidir.

Malzemeler

  • 1 çorba kaşığı yeni rendelenmiş zencefil veya zencefil tozu
  • 4-5 çorba kaşığı evinizde olan vücut losyonu
  • havlu
  • Streç folyo
OKU  4 Günde 10cm İncelin

Tarif:

Dediğimiz gibi, çok basit – yapmanız gereken şu: bir havluyu ılık suda ıslatın ve zencefil sıkıştırmasını uygulamak istediğiniz alanın çevresine sarın. Ardından 5 dakika bekletin. Gözenekler açılacaktır. Ardından, zencefil ile vücut losyonunu karıştırıp etkilenen bölgeye uygulamanız gerekir.

Bundan sonra, alanı birkaç kez sarmak için folyo kullanmanız gerekir. Sıkıştırmayı en az 6 saat tutun. Bu tedaviden en iyi sonucu elde etmek isterseniz uykudan önce yapın. Ve başta karıncalanma yaşarsan endişelenmemelisin, bu yöntemin çalıştığı anlamına geliyor. Sonuçlara hayran kalacaksınız. Bu basit, ancak etkili yöntem inatçı karın yağından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Kesinlikle bu basit numarayı denemelisiniz, çünkü çok ucuz, kolay ve etkili. Paylaşalım.