Sağlık Olsun

Streç Film İle Göbek Eritmek

09.04.2020
3.716
Streç Film İle Göbek Eritmek

Streç film kullanarak kilo vermek, uzun süredir denenen bir yöntem. Uygulama esnasında, bazı püf noktalara dikkat etmek önemli bir ayrıntı. Aksi takdirde, streç film ile zayıflama yönteminin sağlığınıza zararları dokunabilir.

Streç Film İle Göbek Eritmek Mümkün Mü?

Streç film ile göbek eritmek mümkün. Ancak yalnızca streç filmi sarıp beklerseniz, yalnızca vücuttan su atmış olursunuz. İçeceğiniz ilk içecekle beraber, eski kilonuza dönersiniz. Ancak çeşitli yağlar ve karışımların kullanılması ile beraber streç film uygulaması yapılır ise; streç film sayesinde cildiniz uygulanan karışımları içerisine çekecek ve etkisi çok daha net bir şekilde görülecektir.

Streç Film ile Zayıflama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Streç film ile göbek eritmek için en çok kahveli kür uygulanır. Bu kürün uygulanması için gerekli olan ilk madde kahvedir. 1 tatlı kaşığı ince çekilmiş Türk kahvesini, aynı oranda da Himalaya tuzu ile karıştırdıktan sonra 1 kapsül e vitamini eklemelisiniz. Macun kıvamını alması için bir miktar kakao yağı ilave ettikten sonra bu karışımı harmanlamalı ve problemli olan bölgenize sürterek uygulamalısınız.

Kahve karışımı cilde uygulandıktan sonra, üzeri streç film ile kaplanmalı. 30 dakika ile 2 saat arasında bir bekleme süresi uygun olacaktır. Ardından, streç filmi çıkarıp, soğuk su ile duş almanız alınan verimi arttıracaktır.

OKU  Zayıflamak İçin Yoğurt ve Elma Kürü Tarifi

Streç film ile zayıflama uygulamasında, akşam yatarken uygulamayı yapıp, sabah çıkaran kişiler bulunmaktadır. Bu işlem, hiçbir işe yaramayacağı gibi cildinizce çeşitli hastalıkların oluşmasına da neden olabilir.

Streç film ile göbek eritmek için uygulamanın ardından hareket ederek terlemek gerekmektedir.