Sağlık Olsun

Sadece 1 Günde 1 Kilo Kaybettiren Mucize Yöntem ! Tüm Malzemeler Elvinizde !

09.04.2020
13.041
Sadece 1 Günde 1 Kilo Kaybettiren Mucize Yöntem ! Tüm Malzemeler Elvinizde !

Zeytin yağının bir sürü faydaları vardır. Sadece yemeklerde tüketilmekle sağlıklı yaşamamız ile kalmaz aynı zamanda cildimiz ve saçlarımız için mücize verici faydaları vardır. Günde sadece bir tatlı kaşığı zeytinyağı tüketmemiz demek o güne daha sağlıklı uyanmamız ve ömrümüzü uzatmamız demektir.

Zeytinyağı diğer bitkisel yağların aksine kilo aldırmayan bir yapıya sahiptir. Hatta fazla yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız sabahları aç karnına bir yemek kaşığı tüketebilirsiniz. Bunun sayesinde metebolizmanız olduğundan daha hızlı çalışacaktır. Fakat aşırı kilolara sahipseniz zeytinyağını sadece tüketmek yerine içerisine biraz limon suyu koyarakda tüketebilirsiniz.

Malzemeler:
-Yarım limon
-1 yemek kaşığı zeytinyağı
-1 su bardağı su

Tarif: Limonu zeytinyağını ve suyu bir kasede homojen hale gelesiye kadar karışrıtırın.

Kullanım: Hazırladığınız karışımı sabahları aç. karnına içeceksiniz fakat 1 hafta içip daha sonra 2 gün ara vereceksiniz. Bu şekilde devam ederek düzenli bir şekilde kullandığınızda etkilerini göreceksiniz.

Öneri: Bu karışımı içmeden önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var. Gün içerisinde yediğiniz besinlerin kalorilerini hesaplayın ve bunları olabildiğince düşürmeye çalışın. Çünkü bu kürü kullanırken aynı zamanda düşük kalorili besinler, meyveler ve sebzeler tüketmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde çok fazla unlu yiyecekler, asitli ve gazlı içecekler, şekerli ve kızarmış yiyecekler tüketirseniz çok fazla etki göremezsiniz.

OKU  3 Ayda 24 Kilo Verdiren Sarımsak Turşusu ve Elma Sirkesi Kürü

Zeytinyağı Kürü ile Zayıflama Faydaları

– Zeytinyağı sindirim sistemini temizler ve düzenli şekilde çalışmasını sağlar.
– Gün içerisinde enerjik ve pozitif olmanıza yardımcı olur.
– Kalp rahatsızlıklarını engeller.
– Damar rahatsızlıklarını ve karaciğer hastalıklarını önler.
– Cildi yeniler ve gençleştirir.
– Metebolizmanın çok hızlı çalışmasını sağlayarak kilo vermeye yardımcı olur.