Sağlık Olsun

Bir Erkeğin Sadece Sevdiği Kadına Yaptığı 8 Şey

09.04.2020
3.949
Bir Erkeğin Sadece Sevdiği Kadına Yaptığı 8 Şey

Yaşadığımız aşk ve ilişkiler hayattaki her anımıza bir anlam kazandırır ve bizler de bu anlamı birçok farklı şekilde sevdiğimiz kişiye gösteririz. Bu yalnızca hayatın olağan bir parçası değildir. Kadınların ve erkeklerin ilişkilerden aldığı haz farklıdır. Ancak iş sevgi ve ilgiye geldiğinde erkekler için sınırlar biraz fazladır ve genelde hislerini gizli tutarlar. Bu da size karşı hissettiklerinin ne kadar güçlü olduğunu ve bir sonraki adımı atmaya hazırlandığını gösterir.

1. Sizi iyi dinlerler

Erkekler her zaman baskın değildir. Baskın olmak aslında onlar için bırakmak istedikleri bir şeydir. Kendilerine hassas ve nazik davranılmasını isterler.

Eğer sizi seviyorsa sesinizdeki tutkuyu hisseder ve söylediğiniz bir kelimeyi bile kaçırmadan pür dikkat sizi dinler. Yapabileceğiniz tek şey ona önem taşıyan şeyler söylemek, kafasında neler geçtiğini sormaktır. Çünkü kendisini daha iyi anlayacak özel birine ihtiyaç duyar. Ve zamanla, söylediklerinizi uygular ve söylediklerinize saygı duyar.

2. Yeri geldiğinde sizin iyiliğiniz için sizinle tartışır

Bir çiçek daima açmış bir şekilde kalmaz ancak bizler ondan bir sonraki gün meyve vermesini umut ederiz. İlişki de böyledir, bazı zamanlar anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşanabilir. Ancak bir erkek sizinle seviyeli bir şekilde tartışıyorsa, ilişkiniz için daha güzel şeyleri yapıp sizi daha mutlu etmek istiyordur. Tartışmalar sanılanın aksine, verimli kullanıldığında ilişkileri için sağlıklıdır.

3. Kendini size göre ayarlamak ister

Sevildiğinizin en büyük işareti; onun önceliği olduğunuz ve hiçbir şeyin mutluluğunuza engel olamadığını anladığınız zamandır. Rahat ettiği şeyleri yapmak yerine sizi mutlu edecek şeyleri yapmayı tercih ederler. Size sürprizler yapar, sevdiğiniz şeyleri veya sevmediğiniz şeyleri sorar. Çünkü kendini size göre ayarlamak istiyordur.

OKU  Erkeklerin Evlenecekleri Kadınlarda Aradıkları Özellikler

4. Aşkınız için savaşır

İş erkeğin sevgisine geldiğinde sizi her ne sebeple olursa olsun kaybetmek istemez. Yalnızca sizinle birlikte olabilmek için tüm engelleri aşar ve sizinle olan her anını boşa harcamaz. Aşık bir erkek için, eğer sizi gerçekten hayatında istiyorsa, bahane diye bir şey yoktur.

5. Başarınızla gurur duyar

Eğer bir şeyler başardıysanız sizden çok o seviniyordur. Tıpkı bir annenin övündüğü gibi sizle övünür. İlişkide asla kıyaslamalar yapmaz. En küçük hayalinizi gerçekleştirmiş olsanız bile sanki kendisi kazanmış gibi sevinir.

6. Eksik yönlerinizi size asla yansıtmaz

Kötü günler olur, her zaman güzel görünmeyebilirsiniz. Mükemmel olmadığınızı bilirsiniz. Ancak sizi seven adam güzelliğinizde en ufak bir kusur bile bulmaz. Sizin ruhunuzu sever. Size karşı koşulsuz bir sevgi besler.

7. Ailenize ve arkadaşlarınıza önem verir

Aşık bir adam ilişkisini nasıl inşa edeceğini bilir. Eğer sizi seviyorsa kesinlikle ailenizi ve en yakın arkadaşlarınızı sorar. Ne söylediğinizi iyi dinler. Aileniz hakkında bir sıkıntınızı paylaştığınızda hemen çözümler arar.

8. Nazik tarafını göstermekten korkmaz

Erkekler korunmasız görünmeyi sevmezler. Zaaflarını kolay kolay açığa çıkarmazlar. Ancak sizi her şeyden çok seviyorsa her şeyi bir kenara bırakır. Önünüzde diz çökmek ve duygularını açık etmek ona kötü hissettirmez. Çünkü aşkınızın onu güçlendireceğini bilir.