Sağlık Olsun

Basen Eriten Çay ve Kalça Eriten Çay Nasıl Yapılır

09.04.2020
12.103
Basen Eriten Çay ve Kalça Eriten Çay Nasıl Yapılır

Zayıflama ve diyet dönemi de başlıyor. Bu nedenle birçok kişi kalça ve basen bölgelerinde bulunan yağlardan kurtulmak için çeşitli yöntemler deniyor. Yaşın ilerlemesi ile birlikte bölgesel kiloların eritilme süreci daha fazla güçleşiyor. Ancak yaş ne olursa olsun bölgesel yağlardan kurtulmak zor olsa da imkansız bir durum değildir. Yapılacak egzersiz aktiviteleri ve bitkisel çözümler ile bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün.

Bölgesel Zayıflama için Bitkisel Çay Tarifi

Kadınların ortak sorunlarından birisi de basen ve kalça bölgelerindeki yağlanmadır. Basen bölgesindeki yağlardan kurtulmak için basen eriten çay formülü oldukça etkili bir şekilde kullanılıyor. Bunun yanı sıra bölgesel anlamda kalça bölgelerinde yağlanma meydana gelen kadınlar kalça eriten çay kullanarak istenmeyen yağlardan kurtulabiliyorlar. Basen ve kalça bölgelerindeki aşırı yağlanma karşısında kadınlar kaderlerine razı gibi görünebiliyorlar. Oysaki yapılacak disiplinli bir kür ile bu sorundan kurtulmak oldukça kolay. Sadece istemek ve birazda azimli olmak gerekiyor. Kalça ve basen eritmek için uygulanacak olan kürlere tam anlamı ile uymak gerekiyor.

OKU  Hızlı Zayıflatan Mucize, Ananas Kabuğu Çayı

Basen ve Kalçadaki Yağlardan Kurtulmak için

Kadınların istemedikleri ve oldukça rahatsız oldukları basen ve kalça yağlarından kurtulmak için basen eriten çay yapımı için öncelikle bir demlik içine su konularak suyun kaynama noktasına gelmeden ısıtılması sonrasında funda yaprağı, papatya, kuşburnu, sinameki ve rezene malzemelerinin konması ile birlikte bir süre demlenmesi beklenir. Bu formül aynı zamanda kalça eriten çay olarak da biliniyor. Demlenmesi sona eren çayın süzülmesi ile birlikte basen eritmek için her gün bir bardak içilmesi gerekiyor. Bu yöntemi 10 gün boyunca uygulanması yeterlidir. Hazırlanan bu çay kalça ve basen bölgesindeki yağların gözle görülür bir şekilde erimesini sağlayacaktır.