Sağlık Olsun

4 Günde 10cm İncelin

25.03.2020
44.598
4 Günde 10cm İncelin

Evde bulunan malzemeleri kullanarak kolaylıkla yapabileceğiniz bu içecek, 4 günde midenizde 4 inç kadar yağ birikeceğine inanıyor.

Bu Temizleyici Detoks Diyeti Nedir?

Bu diyet, limon, zencefil ve salatalık içeren ve doğal detoksifiye edici ve temizleyici etkilere sahip bir içecek hazırlamaktan oluşur. Bu içecek her sabah aç karnına ve gün boyu 2 litre alınmalıdır.

Bu diyet sırasında işlenmiş yiyecekleri, şekeri, yağı, süt ürünlerini ve tuzu diyetinizden çıkarmalısınız. Bu içeceğin tüketimi ayrıca sebzeler, meyveler, tahıllar ve yağsız etlerle desteklenmelidir.

Bu içeceğin hazırlanması çok kolaydır ve sağlığınız için çok iyidir. Limon, salatalık ve zencefil vücuttaki toksinlerin atılmasına ve hatta kilo vermenize yardımcı olur.

Malzemeler;

  • 1 limon veya misket limonu (yeşil limon)
  • ½ salatalık ½ zencefil
  • 1 tutam taze nane
  • 1 bardak su (200 ml)

Nasıl oldu?

Bu arındırıcı içeceği hazırlamak için limon, zencefil, taze nane ve salatalığı yıkayıp temizlemeniz gerekir. Tüm malzemeleri dilimler halinde kesin, soymayın ve 1 bardak suya ekleyin. Bu karışımı 1 gece dinlendirin ve ertesi sabah kullanın. İsterseniz dondurma, tatlandırıcı olarak bal ekleyebilirsiniz.

Bu temizleyici içeceğin faydaları nelerdir?

Bu içeceğin tüm bileşenleri vücudunuz için çok önemli faydalara sahiptir.

Limon, detoksifiye edici ve temizleyici özellikleriyle bilinir ve vücuttan atıkları atmaya ve vücudu temizlemeye yardımcı olur. Tüm dünyada bilinen bu meyve, içerdiği C vitamini ve antioksidanlar sayesinde tıbbi özelliklere sahiptir. Bağışıklık sistemini destekler ve bizi hastalıklardan korur. Limon, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur, kabızlığı önler, mide şişkinliğini önler, sıvıların atılmasını sağlar ve yüksek lif içeriğinden dolayı pektin sayesinde yağların emiliminin azalmasına yardımcı olur.

OKU  Metabolizma Hızınızı Arttıran Yağ Yakan Kür İle 2 Haftada 5 Kilo Verin
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.