Sağlık Olsun

10 Günde Sarkan Göbekle Başa Çıkmak İçin Doğal Çözüm

29.12.2020
28.806
10 Günde Sarkan Göbekle Başa Çıkmak İçin Doğal Çözüm

Çoğu kadın karın bölgesinin sarkması ve kötü görünümünden rahatsız olur. Bu sarkma genellikle doğumdan sonra veya fazla kilo alıp verdikten veya kaybettikten sonra ortaya çıkar. Vücut ağırlığı istenmesine rağmen bu sarkmalar geçmez. Bu nedenle karın bölgesindeki sarkıklıklardan nasıl kurtulacağınızı 10 gün içinde anlatacağız.

Size önerilen bu tarifin ciddi faydaları var. Yapılan araştırmalara göre etkisini 10 günde gösterdiği ortaya çıktı. Karın bölgesindeki kaslara göre 2 kat fazla çalışarak çatlak ve sarkmalardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu sarkmalardan kurtulmak sadece görüntü için değil sağlıklı bir yaşam için de önemlidir.

Malzemeler:

Bir buçuk yemek kaşığı zencefil tozu
Bir buçuk yemek kaşığı zerdeçal tozu
Yarım çay kaşığı taze öğütülmüş biber
5 yemek kaşığı taze limon suyu
Bir litre su
Bir kaşık dolusu doğal tatlandırıcı

Hazırlık ve kullanım:

Bir tencerede 1 litre suyu kaynatın ve kaynattıktan sonra 5 dakika soğumaya bırakın. Su 5 dakika beklerken zencefil tozu, zerdeçal, öğütülmüş biber, doğal tatlandırıcı ve limon suyunu farklı bir kapta ekleyin. Homojen olana kadar karıştırın. Daha sonra kaynamış suyu diğer karışımla birleştirirseniz ürün kullanıma hazır hale gelecektir.

Kullanım Şekli: Hazırladığımız bu ürünü günün her saatinde tüketebilirsiniz. Bunu yapın ve 10 gün boyunca için. (Hazırlanan karışım bir günde bitmiş olacaktır). Düzenli kullanıldığında etkisini en kısa sürede göreceksiniz.

TAVSİYE: Diyetinize dikkat edin ve bu karışımı kullanırken günde en az 20 dakika yürümeye çalışın. Bu şekilde ilerlediğinizde etkiyi daha kısa ve daha etkili bir şekilde göreceksiniz.

OKU  Metabolizma Hızınızı Arttıran Yağ Yakan Kür İle 2 Haftada 5 Kilo Verin
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.